Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

Sanit Concept s.r.o.
Uprkova 1576/1
621 00 Brno
tel: +420 602 593 162
info@sanitconcept.cz

NOVINKY

arr3Zakázková výroba z nerezuNaše společnost se zabývá návrhem a vývojem, vč. zajištěním výroby z nerez materiálu na základě...

Dodávka zboží dle oboru » Vybavení kempů
Vybavení kempů

Vybavení kempů                                                                            

Naše společnost se zabývá dodávkou sanitární techniky, vybavení kempů a zařízení určené na zpoplatnění a omezení spotřeby energie jako jsou mincovní a žetonové automaty nebo kartové systémy pro kempy a ubytovací zařízení.

Cílem naší společnosti je zkvalitnění a zefektivnění služeb v oblasti ubytování v kempech, úspora Vašich financí i času na provoz a údržbu. Do Vašich ubytovacích prostor navrhneme řešení, které Vám sníží provozní náklady a bude šetřit Vaše finance a životní prostředí.

Hlavní důvody proč vybavit ubytovací prostory s firmou Sanit Concept s.r.o.
- maximální úspora provozních nákladů
- návratnost vynaložených nákladů na pořízení zařízení (instalace a zařízení)
- odolnost proti poškození (tzn. antivandal úprava)
- zvýšený hygienický standard a uživatelský komfort
- případná montáž, záruční i pozáruční servis

Mincovní automaty slouží ke zpoplatnění sprch a výdeji vody, odběru el. energie pro spotřebiče (pračky, sporáky, apod.), případně zpoplatnění vstupu do objektů. Na mincovním automatu nastaví provozovatel jednoduchým způsobem cenu v Kč nebo EUR (mincovní automat sčítá hodnoty mincí) za danou službu (čas tečení vody, čas sepnutí el. energie do spotřebiče nebo otevření elektrického zámku ve dveřích). Mincovní automat a případně armatury pro sprchy jsou vyrobeny z nerez materiálu AISI 304 v antivandalovém provedení. Jako příslušenství je možné zakoupit k mincovním automatům bezpečnostní rámečky RMA nebo počítadla mincí PM.

Mincovní automat na sprchy - MAS 1, MAS 2 (příslušenství SA 1, SA 11, SA 1.TV, SA 2.1, SA 2.TV)

Mincovní automat pro spotřebiče - MAP 1, MAP 2

Mincovní automat kreditní - MAK 1, MAK 5

Mincovní automat pro placené otevření dveří - MAD 1, MAD 5, MAD 6, MAD 6.INV, MAD 3, MAD T1, MAD T1S, MAD T3, MAD T3S

Mincovní automat pro výdej vody - MAV 1

Žetonové automaty slouží ke zpoplatnění sprch a výdeji vody, odběru el. energie pro spotřebiče (pračky, sporáky, apod.) a dále zpoplatnění vstupu do objektů. Na žetonovém automatu nastaví provozovatel jednoduchým způsobem čas za žeton za danou službu (čas tečení vody, čas sepnutí el. energie do spotřebiče nebo otevření elektrického zámku ve dveřích). Žetonový automat je vyroben z nerez materiálu AISI 304 v antivandalovém provedení.

Pro aktivaci žetonového automatu se využívá speciální žeton určený pouze pro žetonové automaty ZA pod označení ZT 1.

Žetonový automat pro sprchy - ZAS 1, ZAS 3, ZAS 3.TV, ZAS 6

Žetonový automat pro el. spotřebiče - ZAP 1

Žetonový automat pro otevření dveří - ZAD 1

Kartový systém řeší časové omezení a případné zpoplatnění jednotlivých služeb jako je sprcha, vstup do objektů nebo pozemku, el. spotřebiče, atrakce  apod. za Vámi nastavenou hodnotu (kredit), který má klient uložen na svém klientském účtu. Systém je variabilní a přizpůsobí se Vašim představám a požadavkům.

Hlavní výhody systémů:

- jedná se o bezhotovostní způsob placení, při kterém se používají bezkontaktní čipové karty

- menší riziko poškození zařízení - v zařízení nejsou umístěny žádné kasičky na mince či žetony

- provozovatel má přehled o klientech a využívní jednotlivých služeb

- možnost operativně měnit zpoplatnění nebo omezení služeb provozovatelem

- možnost operativně měnit klientovi požadavky na využíbání služeb

- možnost využití bezdrátového propojení služeb (zařízení) s řídícím počítačem - není zapotřebí kabeláže, tzn. min. stavební úpravy!

Pro více informací ohledně kartového systému kontaktujte naší společnost!

Dalším portfólie naší společnosti zaměřené na kempy je vybavení kempů z pohledu karavanového stání, kde zajiťujeme dodávky výlevky chemických záchodu, odpadní vpusti (např. v kombinaci s přívodem vody), výdejní sloupky pro placený a neplacený provoz či orientační systémy. Dále nabízíme nerezové pracovní stoly a dřezy vč. možného osazení minocvním či žetonovým automatem.

Dalším sortimentem určeným pro kempy je automatická a nerez sanita:

Nerezová sanita je odolná vůči úmyslnému poškození, dále se vyznačuje dlouhou životností a snadnout údržbou. Standardně se využívá nerez materiál AISI 304 v síle materiálu od 1,0 mm do 2,0 mm. Je možné využít i nerezovou sanitu z bezpečnostní sekce, kde je síla nerez materiálu od 2,0 mm do 4,0 mm.
Mezi standardní nerezovou sanitu využívanou pro ubytovací zařízení patří: nerezové klozety (AUZ 0x), pisoáry (AUP) nebo pisoárové žlaby (ZP), umyvadla (AUM 0x) nebo umývací žlaby (AUL), odvodnění formou žlabů (PZ) nebo vpustí (PV), výlevky (VL) nebo doplňky (dávkovače, koše, zásobníky apod.).

Automatická sanita se vyznačuje vysokým uživatelským standardem z pohledu hygieny, ale také funkčnosti, při maximální úspoře vody (EKO-logický a EKO-nomický aspekt)!
Mezi standardní automatickou sanitu využívanou pro ubytovací zařízení patří: umyvadlové baterie (AUM), pisoáry (AUP), splachovače klozetů (AUZ), apod.