Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

Sanit Concept s.r.o.
Uprkova 1576/1
621 00 Brno
tel: +420 602 593 162
info@sanitconcept.cz

NOVINKY

arr3Zakázková výroba z nerezuNaše společnost se zabývá návrhem a vývojem, vč. zajištěním výroby z nerez materiálu na základě...

Dodávka zboží dle oboru » Masokombináty a potravinářský
Masokombináty a potravinářský průmysl

Masokombináty a potravinářský průmysl

Naše společnost se zabývá dodávkou sanitární techniky (automatická a nerez sanita) určené pro masokombináty a potravinářský průmysl. Jsme schopni zajistit poradenství, projektovou dokumentaci, případně montáž či stavební úpravy.

Cílem naší společnosti je nabídnout vybraná zařízení určená pro výše uvedené provozy se zachováním hygienického standardu a vysokého uživatelském komfortu při dosažení úspory provozních nákladů a odolnosti proti poškození.

Hlavní důvody proč vybavit Vaše prostory s firmou Sanit Concept s.r.o.

- maximální úspora provozních nákladů (dlouho trvající životnost)

- návratnost vynaložených nákladů na pořízení zařízení (např. úspora vody)

- odolnost proti poškození (tzn. antivandal úprava)

- zvýšený hygienický standard a uživatelský komfort

- případná montáž, záruční i pozáruční servis

- atypická / zákazková výroba dle Vašich požadavků

Hlavní prvky sanitární techniky určené pro masokombináty a potravinářský průmysl se rozdělují na autotickou a nerez sanitu, příp. kombinací těchto dvou variant:

Mezi automatickou sanitu patří beztotykové senzoreové umyvadlové baterie určené pro umyvadla, umývací žlaby, sanitáční nádoby apod. Bezdotykové umyvadlové baterie se vyznačuje vysokým uživatelským standardem z pohledu hygieny, ale také funkčnosti, při maximální úspoře vody (EKO-logický a EKO-nomický aspekt)! Jako dalším prvkem automatické sanity jsou splachovače klozetů - WC (AUZ x) a pisoárů (AUP x), sprchy (AUS x) apod.

Do nerezové sanity určené pro  výše uvedené odvětví patří nerezové umyvadla ruzných tvarů a velikostí (AUM x0), nerezové výlevky (VL x0), nerezové výlevky s umyvadlem (VLU 0x), nerezové pracovní stoly a drezy (SD 0x), dezinfekční stanice (ADR 0x) a dezinfekční smyčky (DSO) vč. brodů (BDS 0x), sanitačních nádob na nožem pily nebo sekáčky (ST 01F, SPK 0x, SPL 0x). Dále nabízíme automatické myčky obuvi a zástěr vč. sušáků obuvi (RMP 0x, RMO 0x, ASO 0x).