Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

Sanit Concept s.r.o.
Uprkova 1576/1
621 00 Brno
tel: +420 602 593 162
info@sanitconcept.cz

NOVINKY

arr3Zakázková výroba z nerezuNaše společnost se zabývá návrhem a vývojem, vč. zajištěním výroby z nerez materiálu na základě...

Dodávka zboží dle oboru » Masokombináty a potravinářský
Masokombináty a potravinářský průmysl

Masokombináty a potravinářský průmysl

Naše společnost se zabývá dodávkou sanitární techniky (automatická a nerez sanita) určené pro masokombináty a potravinářský průmysl. Jsme schopni zajistit poradenství, projektovou dokumentaci, případně montáž či stavební úpravy.

Cílem naší společnosti je nabídnout vybraná zařízení určená pro výše uvedené provozy se zachováním hygienického standardu a vysokého uživatelském komfortu při dosažení úspory provozních nákladů a odolnosti proti poškození.

Hlavní důvody proč vybavit Vaše prostory s firmou Sanit Concept s.r.o.

- maximální úspora provozních nákladů (dlouho trvající životnost)

- návratnost vynaložených nákladů na pořízení zařízení (např. úspora vody)

- odolnost proti poškození (tzn. antivandal úprava)

- zvýšený hygienický standard a uživatelský komfort

- případná montáž, záruční i pozáruční servis

- atypická / zákazková výroba dle Vašich požadavků

Hlavní prvky sanitární techniky určené pro masokombináty a potravinářský průmysl se rozdělují na autotickou a nerez sanitu, příp. kombinací těchto dvou variant:

Mezi automatickou sanitu patří beztotykové senzoreové umyvadlové baterie určené pro umyvadla, umývací žlaby, sanitáční nádoby apod. Bezdotykové umyvadlové baterie se vyznačuje vysokým uživatelským standardem z pohledu hygieny, ale také funkčnosti, při maximální úspoře vody (EKO-logický a EKO-nomický aspekt)! Jako dalším prvkem automatické sanity jsou splachovače klozetů - WC (AUZ x) a pisoárů (AUP x), sprchy (AUS x) apod.

Do nerezové sanity určené pro  výše uvedené odvětví patří nerezové umyvadla ruzných tvarů a velikostí (AUM x0), nerezové výlevky (VL x0), nerezové výlevky s umyvadlem (VLU 0x), nerezové pracovní stoly a drezy (SD 0x), dezinfekční stanice (ADR 0x) a dezinfekční smyčky (DSO) vč. brodů (BDS 0x), sanitačních nádob na nožem pily nebo sekáčky (ST 01F, SPK 0x, SPL 0x). Dále nabízíme automatické myčky obuvi a zástěr vč. sušáků obuvi (RMP 0x, RMO 0x, ASO 0x).