Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

Sanit Concept s.r.o.
Uprkova 1576/1
621 00 Brno
tel: +420 602 593 162
info@sanitconcept.cz

NOVINKY

arr3Zakázková výroba z nerezuNaše společnost se zabývá návrhem a vývojem, vč. zajištěním výroby z nerez materiálu na základě...

Dodávka zboží dle oboru » Bázen a wellness
Bazény a wellness

Bazény a wellness                                                                                   

Naše společnost se zabývá dodávkou sanitární techniky a zařízení určené pro veřené nebo soukromé bazény a dále pro wellness zařízení.

Cílem naší společnosti je zkvalitnění a zefektivnění služeb v oblasti bazénů a wellness zařízení, úspora Vašich financí i času na provoz a údržbu. Do Vašich prostor navrhneme řešení, které Vám sníží provozní náklady a bude šetřit Vaše finance a životní prostředí.

Hlavní důvody proč vybavit Vaše prostory s firmou Sanit Concept s.r.o.
- maximální úspora provozních nákladů
- návratnost vynaložených nákladů na pořízení zařízení (instalace a zařízení)
- odolnost proti poškození (tzn. antivandal úprava)
- zvýšený hygienický standard a uživatelský komfort
- případná montáž, záruční i pozáruční servis

Hlavními prvky sanitární technicky (nerezová a automatická sanita) a zařízení jsou automatické nebo manuální sprchové sloupy  k bazénům nebo brodítkům, automatické sprchové baterie do veřejných sprch, automatické umyvadlové baterie, automatické plachovače pisoárů a WC vč. keramických pisoárů vč. aut. splachovače. Dále nerezové pitné fontány a případně doplňky v podobě košů, dávkovačů, zásobníků apod.

Sprchové sloupy jsou určené převážně k bazénům nebo k brodítkům. Je možné je osanit manuálními tlačnými ventily nebo dotykovými piezotlačítko propojené s elektronikou. Možnost kombinace jednoho nebo více výtokových ramínek, případně výstupem na oplach nohou apod. Dále je možnostvyrobit i atyp / zakázkový tvar sprchy.

Pro soukromé bazény nabízíme solární sprchy ve dvou provedení (SPS 02 a SPS 03). Solární sloupy mají na zásobníku vody (zadní strana) nanesenou komaxitovou černu barvu, kde se využívá přenosu energie ze slunečního záření.

Nerezová sanita je odolná vůči úmyslnému poškození, dále se vyznačuje dlouhou životností a snadnout údržbou. Standardně se využívá nerez materiál AISI 304 v síle materiálu od 1,0 mm do 2,0 mm.

Automatická sanita se vyznačuje vysokým uživatelským standardem z pohledu hygieny, ale také funkčnosti, při maximální úspoře vody (EKO-logický a EKO-nomický aspekt)!