Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

Sanit Concept s.r.o.
Uprkova 1576/1
621 00 Brno
tel: +420 602 593 162
info@sanitconcept.cz

NOVINKY

arr3Zakázková výroba z nerezuNaše společnost se zabývá návrhem a vývojem, vč. zajištěním výroby z nerez materiálu na základě...

Dodávka zboží dle oboru » Věznice - vybavení cel
Věznice - vybavení cel a sociálního zázemí

                    

Věznice - vybavení cel a sociálního zázemí                                       

Naše společnost se zabývá dodávkou sanitární techniky (automatická a nerez sanita) určené pro věznice, policejní stanice, záchytné stanice a prostory určené pro zadržení osob. Jsme schopni zajistit poradenství, projektovou dokumentaci, případně montáž či stavební úpravy.

Cílem naší společnosti je zvolit a dodat antivandalovou sanitární techniku určenou do prostor se zvýšeným rizikem poškození a případně sebepoškozování osob, při úspoře Vašich financí i času na provoz a údržbu. Do daných prostor navrhneme řešení, které Vám sníží provozní náklady a rizika poškození zařízení a bude tím šetřit Vaše finance a životní prostředí.

Hlavní důvody proč vybavit prostory se zvýšeným rizikem poškození s firmou Sanit Concept s.r.o.
- maximální úspora provozních nákladů
- návratnost vynaložených nákladů na pořízení zařízení (úspora nákladů nové sanitární technicky při poškození)
- odolnost proti poškození (tzn. antivandal úprava)
- zvýšený hygienický standard a úspora spotřeby vody
- případná montáž, záruční i pozáruční servis

V rámci sanitární technicky nabízíme antivandalovou bezpečnostní nerezovou sanitu spojenou s automatickou sanitou určenou pro prostory se zvýšeným rizikem poškození jako jsou již zmiňované vězeňské cely či sociální zařízení v rámci věznic, policejní cely, záchytné zařízení osob apod.
Pro tyto prostory jsme schopni dodat i zařízení na omezení spotřeby vody ve sprchách formou žetonových automatů určených do prosotr se zvýšeným rizikem poškození. Tyto žetonové automaty (BSZA 01 a BSZA 02) dokáží snížit provozní náklady na vynnaložené energie. Bez použití speciálního žetonu ZT 1 je žetonový automat nefunkční.

Antivandalová bezpečnostní nerezová sanita je odolná vůči úmyslnému poškození, dále se vyznačuje dlouhou životností a snadnout údržbou. Standardně se využívá nerez materiál AISI 304 v síle materiálu od 2,0 - 4,0 mm. V některých případech se dá využít i klasická nereová sanita vyrobená z nerez materiálu AISI 304 v síle od 1,2 mm do 2,0 mm ( v případě zájmu prosím kontaktujte naše obchodní oddělení).
Mezi antivandalovou bezpečnostní nerezovou sanitu využívanou pro cely patří: nerezové klozety (BSNZ 0x), pisoáry (BSTP 01) nebo pisoárové žlaby (BSPZ 0x), umyvadla (BSAU 0x) nebo umývací žlaby (BSUL 0x), odvodnění formou žlabů nebo vpustí a dále doplňky jako jsou např. bezpečnostní zrcadla (NZR).

Automatická sanita se vyznačuje vysokým uživatelským standardem z pohledu hygieny, ale také funkčnosti, při maximální úspoře vody (EKO-logický a EKO-nomický aspekt)!
Mezi standardní automatickou sanitu využívanou do prostor se zvýšeným rizikem poškození patří: umyvadlové baterie (BSAU 03), splachovače pisoárů umístěné v nerez plášti (BSTP 01), splachovače klozetů (BSAZ 01 nebo BSAZ 5), sprchy (BSAS 0x).

Bezpečnostní kombi sety (BSK 01 a BSK 02) - jedná se celonerezový pláš´t (tl. materiálu je 2,0 mm) s kombinací nerezového umyvadla, záchodu (WC) a případně pitné fontány v kombinaci s automatickou baterií a splachovačem záchodu (WC).