Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

Sanit Concept s.r.o.
Uprkova 1576/1
621 00 Brno
tel: +420 602 593 162
info@sanitconcept.cz

NOVINKY

arr3Zakázková výroba z nerezuNaše společnost se zabývá návrhem a vývojem, vč. zajištěním výroby z nerez materiálu na základě...

Dodávka zboží dle oboru » Věznice - vybavení cel
Věznice - vybavení cel a sociálního zázemí

                    

Věznice - vybavení cel a sociálního zázemí                                       

Naše společnost se zabývá dodávkou sanitární techniky (automatická a nerez sanita) určené pro věznice, policejní stanice, záchytné stanice a prostory určené pro zadržení osob. Jsme schopni zajistit poradenství, projektovou dokumentaci, případně montáž či stavební úpravy.

Cílem naší společnosti je zvolit a dodat antivandalovou sanitární techniku určenou do prostor se zvýšeným rizikem poškození a případně sebepoškozování osob, při úspoře Vašich financí i času na provoz a údržbu. Do daných prostor navrhneme řešení, které Vám sníží provozní náklady a rizika poškození zařízení a bude tím šetřit Vaše finance a životní prostředí.

Hlavní důvody proč vybavit prostory se zvýšeným rizikem poškození s firmou Sanit Concept s.r.o.
- maximální úspora provozních nákladů
- návratnost vynaložených nákladů na pořízení zařízení (úspora nákladů nové sanitární technicky při poškození)
- odolnost proti poškození (tzn. antivandal úprava)
- zvýšený hygienický standard a úspora spotřeby vody
- případná montáž, záruční i pozáruční servis

V rámci sanitární technicky nabízíme antivandalovou bezpečnostní nerezovou sanitu spojenou s automatickou sanitou určenou pro prostory se zvýšeným rizikem poškození jako jsou již zmiňované vězeňské cely či sociální zařízení v rámci věznic, policejní cely, záchytné zařízení osob apod.
Pro tyto prostory jsme schopni dodat i zařízení na omezení spotřeby vody ve sprchách formou žetonových automatů určených do prosotr se zvýšeným rizikem poškození. Tyto žetonové automaty (BSZA 01 a BSZA 02) dokáží snížit provozní náklady na vynnaložené energie. Bez použití speciálního žetonu ZT 1 je žetonový automat nefunkční.

Antivandalová bezpečnostní nerezová sanita je odolná vůči úmyslnému poškození, dále se vyznačuje dlouhou životností a snadnout údržbou. Standardně se využívá nerez materiál AISI 304 v síle materiálu od 2,0 - 4,0 mm. V některých případech se dá využít i klasická nereová sanita vyrobená z nerez materiálu AISI 304 v síle od 1,2 mm do 2,0 mm ( v případě zájmu prosím kontaktujte naše obchodní oddělení).
Mezi antivandalovou bezpečnostní nerezovou sanitu využívanou pro cely patří: nerezové klozety (BSNZ 0x), pisoáry (BSTP 01) nebo pisoárové žlaby (BSPZ 0x), umyvadla (BSAU 0x) nebo umývací žlaby (BSUL 0x), odvodnění formou žlabů nebo vpustí a dále doplňky jako jsou např. bezpečnostní zrcadla (NZR).

Automatická sanita se vyznačuje vysokým uživatelským standardem z pohledu hygieny, ale také funkčnosti, při maximální úspoře vody (EKO-logický a EKO-nomický aspekt)!
Mezi standardní automatickou sanitu využívanou do prostor se zvýšeným rizikem poškození patří: umyvadlové baterie (BSAU 03), splachovače pisoárů umístěné v nerez plášti (BSTP 01), splachovače klozetů (BSAZ 01 nebo BSAZ 5), sprchy (BSAS 0x).

Bezpečnostní kombi sety (BSK 01 a BSK 02) - jedná se celonerezový pláš´t (tl. materiálu je 2,0 mm) s kombinací nerezového umyvadla, záchodu (WC) a případně pitné fontány v kombinaci s automatickou baterií a splachovačem záchodu (WC).