Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

Sanit Concept s.r.o.
Uprkova 1576/1
621 00 Brno
tel: +420 602 593 162
info@sanitconcept.cz

NOVINKY

arr3Zakázková výroba z nerezuNaše společnost se zabývá návrhem a vývojem, vč. zajištěním výroby z nerez materiálu na základě...

Dodávka zboží dle oboru » Města a obce
Veřejný prostor - pítka a mlžítka

Pitné fontány (pítka) a mlžící sprchy (mlžítka) určené veřejný prostor (města, parky, cyklostezky,...)

Dopřejte lidem ve vašem městě nebo obci nepřetržitý přísun kvalitní čerstvé vody a ochlazení v parních letních dnech.

Cílem naší společnosti je zpříjemnit lidem pobyt v parních letních dnech ve veřejném protoru jako jsou náměstí, ulice, parky, hřiště a proto se naše společnost rozhodla tento projekt podpořit!

Díky odborným zkušenostem v oblasti mlžících sprch a pitných fontán poskytne profesionální poradenství s návrhem optimálního řešení pro Vaše potřeby a prostory.

Pitné fontány a mlžítka jsou vyrobeny v České republice z různých materiálu jako je nerez materiálu AISI 304 (potravinářská nerez ocel) nebo AISI 316 (chemicky odolná nerez ocel) nebo umělý kámen či další materiály jako je kompozit apod. - garantujeme dlouhodobou životnost a funkčnost.
 
Nerezové pitné fontány (pítka)
Důležitým prvkem veřejného prosotru jsou i nerezové pitné fontány - pítka. Nejenom při zvýšené tělesné aktivitě lidí, ale i při pobytu ve veřejném prostoru a také v horkém letním počasí je třeba dbát na pravidelný přísun tekutin, který je důležitý pro správné fungování těla.

Jaké jsou výhody nerezových pítek?
- pítka zvyšují hygienický standard a zajišťují pravidelný přísun tekutin.
- pitné fontány jsou připojeny na vodovodní řád - přitékající voda je tedy oproti baleným vodám stále čerstvá a tím i kvalitnější.
- použitím pitných fontán přispíváte ke zlepšení životního prostředí, díky omezení plýtvání vody a nákladů na výrobu plastových PET lahví nebo barelů.
- díky provedení (např. nerez materiál) jsou pítka v provedení antivandal (odolné vůči poškození).
- zajišťujeme případnou montáž a dále zajišťujeme kompletní záruční i pozáruční servis!

V měsící srpna pro Vás připravujeme ucelenou řadu těchto pítných fontán (pítek) - v případě zájmu nás neváhejte kontaktovat - návrhy Vám rádi zašleme!
 
                                     
                                      

Mlžící sprchy (mlžítka)
Mlžící sprchy vytváří pomocí speciálních trysek ve svém okolí mlžný opar, který slouží k ochlazování lidíí v parních letních dnech ve veřejném prostoru. Díky atraktivnímu vzhledu (možnost atypické / zakázkové výroby dle požadavků klienta), který nenaruší ráz veřejného prostoru, popř. jej oživí, bude pro lidi spestřením si užít příjemné osvěžení. Sníží se tím riziko úpalu a úžehu, a dále se osvěží vzduch v okolí mlžítka a tím se pročistí i vzduch v okolí!

V rámci měsíce srpna pro Vás připravíme ucelenou řadu mlžících sprch (mlžítek). V případě zájmu nás kontaktujte - návrhy Vám pošleme.