Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

Sanit Concept s.r.o.
Uprkova 1576/1
621 00 Brno
tel: +420 602 593 162
info@sanitconcept.cz

NOVINKY

arr3Zakázková výroba z nerezuNaše společnost se zabývá návrhem a vývojem, vč. zajištěním výroby z nerez materiálu na základě...

Dodávka zboží dle oboru » Nemocnice a psychiatrie

Nemocniční zařízení a psychiatrické léčebny                                   

Naše společnost se zabývá dodávkou sanitární techniky (automatická a nerez sanita) určené pro zdravotní a nemocniční zařízení (nemocnice) a psychiatrické léčebny - nemocnice. Jsme schopni zajistit poradenství, projektovou dokumentaci, případně montáž či stavební úpravy.

Cílem naší společnosti je navrhnout technické řešení z pohledu sanitární techniky s důrazem na hygienu a funkčnost, a dále snížení provozních nákladů a šetření životního prostředí.

Hlavní důvody proč vybavit nemocniční prostory s firmou Sanit Concept s.r.o. - maximální úspora provozních nákladů (dlouhá životnost) - zkrácení návratnosti vynaložených nákladů na pořízení zařízení (úspora spotřeby vody) - odolnost proti poškození (tzn. nerezový materiál) - zvýšený hygienický standard a uživatelský komfort - případná montáž, záruční i pozáruční servis

Hlavními prvky sanitární techniky určené pro zdravotní a nemocniční zařízení jsou lékařské umývací žlaby vyrobené z nerez materiálu AISI 316 L (chemicky odolnější nerez), popř. AISI 304 (potravinářská nerez - před použitím nerez materiálu AISI 304 prosím kontaktujte naše obchodní oddělení). Lékařské umývací žlaby mohou být doplněny o manuální lékařské baterie či tlačné ventily, popř. automatické bezdotykové senzorové baterie (stojánkové nebo nástěnné).

Dalším důležitým prvkem sanitární techniky určené pro nemocniční zařízení jsou beztotykové senzoreové baterie určené pro umyvadla, případně lékařské žlaby. Bezdotykové baterie se vyznačuje vysokým uživatelským standardem z pohledu hygieny, ale také funkčnosti, při maximální úspoře vody (EKO-logický a EKO-nomický aspekt)!

Další prvky sanitární techniky (automatická a nerez sanita) určené pro zdravotnická a nemocniční zařízení jsou nerezové klozety (AUZ 0x), automatické nerezové nebo keramické pisoáry (AUP), nerezové umyvadla (AUM 0x), odvodnění formou žlabů (PZ) nebo vpustí (PV), dveře (NZI a NZE) vč. zárubní určených do exteriéru nebo interéru, výlevky (VL) nebo doplňky (dávkovače, koše, zásobníky apod.). Naše společnost se zabývá i dodávkami speciální sanity pro zdravotní a nemocenské zařízení (WC určené pro handycapované osoby (INV). Jedná se o automatickou a nerezovou sanitu upravenou dle požadavků handycapovaných osob. Jedná se především o umyvadla a umyvadlové baterie, klozety a splachovače klozetů, SOS signalizaci a doplňky jako jsmou madla.

V rámci psychiatrických léčeben a nemocnic se zabýváme dodávkou speciální antivandalové nerezové sanity (případně bezpečnostní nerez sanity), která je odolná vůči úmyslnému poškození a dále se vyznačuje dlouhou životností a snadnout údržbou. Standardně se využívá nerez materiál AISI 304 v síle materiálu od 1,0 mm do 2,0 mm. Je možné využít i nerezovou sanitu z bezpečnostní sekce, kde je síla nerez materiálu od 2,0 mm do 4,0 mm. Mezi standardní nerezovou a automatickou sanitu využívanou pro psychiatrické léčebny a nemocnice patří: nerezové klozety (AUZ 0x nebo BSNZ 0x), pisoáry (AUP 0x) nebo BSTP 01), pisoárové žlaby (ZP 0x nebo BSPZ 0x), umyvadla (AUM 0x nebo BSAU 0x), umývací žlaby (AUL x0 nebo BSUL 03), splachovače záchodů (BSAZ 01, BSAZ 05), automatické sprchy (BSAS 0x) a další.

Bezpečnostní kombi sety (BSK 01 a BSK 02) - jedná se celonerezový pláš´t (tl. materiálu je 2,0 mm) s kombinací nerezového umyvadla, záchodu (WC) a případně pitné fontány v kombinaci s automatickou baterií a splachovačem záchodu (WC).