Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

Sanit Concept s.r.o.
Uprkova 1576/1
621 00 Brno
tel: +420 602 593 162
info@sanitconcept.cz

NOVINKY

arr3Zakázková výroba z nerezuNaše společnost se zabývá návrhem a vývojem, vč. zajištěním výroby z nerez materiálu na základě...

Dodávka zboží dle oboru » Veřejné toalety

        

Veřejné toalety (WC)                                                                              

Naše společnost se zabývá dodávkou sanitární techniky a materiálů určených pro veřejné toalety (WC). Jsme schopni zajistit poradenství, projektovou dokumentaci, případně montáž či stavební úpravy, popř. nabídnout nebo sjednat modulové stavby přes naše partnery, se kterými spolupracujeme (sanitární kontejnery).

Veřejné toalety jsou základem funkční infrastruktury pro obyvatele dané lokality vč. turistů, kteří vyžadují při návštěvě evropský standard, což jsou veřejné toalety.
V rámci sanitární technicky nabízíme nerezovou antivandalovou designovou sanitu spojenou s automatickou sanitou určenou pro veřejné prostory jako jsou veřejné toalety (WC), např. města nebo dálniční odpočívadla.
Pro veřejné toalety (WC) jsme schopni dodat i zařízení na zpoplatnění vstupu a to formou mincovních nebo žetonových automatů doplněných např. o bezkontaktní čtečky karet či platební terminály nebo turnikety.

Nerezová sanita je odolná vůči úmyslnému poškození, dále se vyznačuje dlouhou životností a snadnout údržbou. Standardně se využívá nerez materiál AISI 304 v síle materiálu od 1,0 mm do 2,0 mm. Je možné využít i nerezovou sanitu z bezpečnostní sekce, kde je síla nerez materiálu od 2,0 mm do 4,0 mm.
Mezi standardní nerezovou sanitu využívanou pro veřejné toalety (WC) patří: nerezové klozety (AUZ 0x), pisoáry (AUP) nebo pisoárové žlaby (ZP), umyvadla (AUM 0x) nebo umývací žlaby (AUL), odvodnění formou žlabů (PZ) nebo vpustí (PV), dveře (NZI a NZE) vč. zárubní určených do exteriéru nebo interéru, výlevky (VL) nebo doplňky (dávkovače, koše, zásobníky apod.).

Automatická sanita se vyznačuje vysokým uživatelským standardem z pohledu hygieny, ale také funkčnosti, při maximální úspoře vody (EKO-logický a EKO-nomický aspekt)!
Mezi standardní automatickou sanitu využívanou pro veřejné toalety (WC) patří: umyvadlové baterie (AUM), pisoáry (AUP), splachovače klozetů (AUZ), apod.

                                                                                                              

Naše společnost se zabývá i dodávkami speciální sanity pro veřejné toalety (WC určené pro handycapované osoby (INV). Jedná se o automatickou a nerezovou sanitu upravenou dle požadavků handycapovaných osob. Jedná se především o umyvadla a umyvadlové baterie, klozety a splachovače klozetů, SOS signalizaci a doplňky.

Mincovní a žetonové automaty jsou určeny na zpoplatnění vstupu na veřejné toalety (WC) přes dveře, turnikety nebo branky. Pro odblokování dveří, turniketu nebo branky pro vstup na veřejnou toaletu je nutné vhození mincí či žetonu na hodnotu nastavenou provozovatelem. Bez zaplacení nebo vzhození žetonu není klient vpuštěn do objektu veřejných toalet (WC).
Mincovní a žetonové automaty jsou vyrobeny z nerez materiálu AISI 304, povrch tryskaný balotinou.