Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

Sanit Concept s.r.o.
Uprkova 1576/1
621 00 Brno
tel: +420 602 593 162
info@sanitconcept.cz

NOVINKY

arr3Zakázková výroba z nerezuNaše společnost se zabývá návrhem a vývojem, vč. zajištěním výroby z nerez materiálu na základě...

O nás
O nás

Naše společnost je českou společností založenou v roce 2014 dvěma dlouholetými odborníky v oblasti zdravotně-technické-instalace určené nejenom pro stavebnictví.

Cílem naší společnosti je poskytnování koncepční a kompletní dodávky produktů a služeb v oblasti sanitární techniky a koupelnového vybavení. Stále hledáme nové cesty ke zlepšení technického řešení, funkčnosti, designu, ekonomickému a ekologickému pojetí při práci s klientem.

Naším dalším cílem je být Vašim dlouhodobým partnerem při vytváření Vašich projektů a staveb.

Náši pracovníci usilují o maximální spokojenost našich klientů v rámci požadavků na jejich projekty a stavby.

Společnost usiluje o neustále vzdělávání svých zaměstnanců (sledování nových trendů, školení u dodavatelů, návštěvy českých i zahraničních veletrhů apod.), které vede ke zlepšování vědomostí v oblasti sanitární techniky a koupelnového vybavení, které zaměstnanci přetvářejí do projektů a staveb našich klientů.

Co nabízíme:
- individuální, profesionální a nadstandardní přístup ke každému klientovi
- návrh vhodného řešení pro Váš projekt nebo stavbu
- návrh vhodného řešení a výpočet úspor nákladů na energie při použití systému placených služeb
- komplexní dodávky prověřených produktů a služeb, kde vyžadujeme dodržování norem, předpisů, zákonů, apod.
- maloobchod a velkoobchod
- zajištění montáže, záručního i pozáručního servisu
- konzultace a odborné poradenství

Portfolio
Produkty jsou zaměřeny na sanitární techniku a koupelnové doplňky v různém provedení jak z pohledu materiálu tak funkčnosti.

Sanitární technika je rozdělena na automatickou sanitu, antivandal nerezovou sanitu, bezpečnostní nerezovou sanitu, keramickou sanitu a koupelnové / sanitární doplňky.

Naše portfólio je zaměřeno převážně na umyvadlové baterie, sprchové baterie, umyvadla a umývací žlaby a pulty, odvodnění, klozety, pisoáry a pisoárové žlaby, splachovače, mincovní a žetonové automaty vč. turniketů, invadlidní program (HELP) a koupelnové / sanitární doplňky.

Díky správnému použití výše uvedených produktů dokážeme optimalizovat (snížit) Vaše vynaložené finanční náklady spojené s využíváním sociálních / sanitárních prostorů s vlivem na bezpečnost, hygienu a ekologii.

Už nemusíte chodit do přeplněných obchodů, nakupujte v klidu z pohodlí Vaší kanceláře nebo domova.

Děkujeme a těšíme se na Váš nákup!