Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.


Úvod » Turnikety,Speedgate,branky » BDR 03.2 - dezinfekční smyčka s dávkovačem a turnikem


    

BDR 03.2 - dezinfekční smyčka s dávkovačem a turnikem

BDR 03.2 - dezinfekční smyčka s dávkovačem a turnikem

novinka doprava zdarma

 

Dostupnost: na dotaz
Číslo produktu: BDR 03.2
naše cena bez DPH: 177 137 Kč
naše cena s DPH (21 %):
214 336 Kč

Dezinfekční smyčka - DEZINFEKCE

 

Skloubení bezpečnosti, funkčnosti, designu a technologie.

 

Vytvořili jsme pro Vás systém dezinfekční smyčky, určené do veřejného prostoru s kladeným důrazem na BEZPEČNOST. Systém je variabilní, modulární a přizpůsobuje se Vašim představám a aktuálním požadavkům!

 

Dezinfekční smyčka je zařízení, které systémem elektroniky, senzorů a turniketu zajišťuje hygienu a omezuje vstup do čisté zóny bez provedení nastavených podmínek provozovatelem. V případě dodržení všech stanovených podmínek je umožněn průchod přes turniket do čisté zóny. V opačném případě není vstup do čisté zóny umožněn. Při výstupu z čisté zóny je průchod volný.

 

Zařízení dezinfekční smyčky je standardně vybaveno bezdotykovou dezinfekci rukou s propojením na turniket. V případě provedení dezinfekce rukou je elektronikou uvolněn výstupní kontakt pro odblokování turniketu a tím umožňuje uživateli průchod zařízením do čisté zóny. Další osoba může vstoupit do čisté zóny (za zařízení) až po opuštění prostoru dezinfekční smyčky předcházející osobou.

 

 • 100 % bezdotyková obsluha zařízení uživatelem
 • řídící elektronika
 • modulární rozšíření funkčnosti zařízení
 • modulární rozšíření o volitelné příslušenství jako je odpadkový koš, zásobník na vlhčené ubrouzky, vymezovací zábradlí apod.
 • signalizace volno / zabezpečeno
 • nastavitelné dávkování dezinfekce provozovatelem
 • připojení na kanystr s dezinfekcí uložený vně turniketu nebo vně dezinfekčního zařízení
 • instalace do podlahy nebo instalace na podlahu pomocí platformy (mobilní provedení)
 • napájení el. energie 230 V, 50 Hz 
 • antivandalové provedení
 • materiál AISI 304, kartáčované provedení (na zakázku AISI 316L)
 • využití pro nemocnice, potravinářský provoz, sociální zázemí (WC), sportoviště, obchodní a administrativní centra, úřady, dopravní terminály (metro) a další
 • splňuje hygienické standardy
 • jednoduchá a snadná údržba
 • dezinfekce na bázi alkoholu

 

Bezdotyková dezinfekce rukou

Bezdotyková dezinfekce rukou je prováděna námi vyvinutým zařízením umožňující automatickou dezinfekci rukou nástřikem dezinfekčního roztoku. Zařízení určené pro nástřik dezinfekce reaguje na vsunutí rukou do prostoru snímání umístěné vně zařízení. Po vsunutí rukou do zařízení dojde k automatickému nástřiku dezinfekčního roztoku pomocí trysky určené pro nástřik dezinfekce do všech částí rukou. Tímto je zaručena bezdotyková obsluha! Zařízení dávkuje dezinfekci na předem nastavenou dávku provozovatelem pomocí čerpadla s napojením na řídící elektroniku.

 

Turniket

Turniket trojramenný (tripod) s funkcí PANIK a se zúženou skříní pro prostorově úspornější řešení. Nabízeno v pravé (P), resp. levé (L) stranovém provedení. Rám turniketu je vyroben s uzavřenou skříňovou konstrukcí s uzamykatelnými kryty. Rotační ramena vyrobené z nerezových trubek Ø 40 mm s otáčením po 120°. Tělo turniketu je vybaveno LED signalizací (volno, obsazeno).

Fuknce PANIK znamená sklopení ramene turniketu a uvolnění průchodu a to lze vyvolat dálkově (EPS signál) nebo uzamykatelným přepínačem na turniketu, případně výpadkem elektrického napájení. K udržení funkčnosti turniketu při výpadku elektrického napájení lze k zařízení připojit záložní napájecí zdroj.

 

V případě požadavku lze místo turniketu dodat speedgate

 

Volitelné příslušenství: SW pro řízení počtu vstupů do čisté zóny, elektronické měření hladiny dezinfekce s napojením na řídící elektroniku, zasílání informací o nutnosti doplnění dezinfekce apod.

 

Společnost Sanit Concept s.r.o. je tvořena zkušenými odborníky z pohledu designu, konstrukce, výroby a obchodu. Díky dlouhodobým zkušenostem z daných oborů Vám poskytneme profesionální poradenství s návrhem optimálního řešení!

 

Jsme přesvědčeni, že se můžeme stát silným partnerem Vaší společnosti v oblasti utváření veřejného prostoru z pohledu bezdotykových dávkovačů dezinfekce a tímto podpořit bezpečnost lidí a klientů veřejného prostoru!